DOLAR

32,2511$% 0.14

EURO

35,0023% 0.27

GRAM ALTIN

2.417,88%0,36

ÇEYREK ALTIN

3.955,00%0,10

BİTCOİN

2217866฿%-0.22083

Yatsı Vakti a 22:10
Kocaeli AZ BULUTLU 17°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

İYİ Parti milletvekili aday listesi açıkladı

İYİ Parti milletvekili aday listesi açıkladı - İYİ Parti, 14 Mayıs'ta yapılacak olan 28. Dönem Milletvekili Seçimleri aday listesini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti.

Siyasi partilerin 14 Mayıs Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ile ilgili hazırlıkları tamamlanıyor.

İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, İYİ Parti Mali İşler Başkanı Ümit Dikbayır ve İYİ Parti Seçim İşleri Başkanı Şenol Sunat, aday listesini YSK’ya teslim ettiler.

Siyasi partilerin milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu’na sunmaları için tanınan süre, bugün saat 17.00’de sona erecek.

İşte İYİ Parti’nin milletvekili adayları:

Ayyüce Türkeş – Adana 1’inci sıraBilal Bilici – Adana 2’nci sıraEce Güner – İstanbul 2. Bölge 4’üncü sıraSeyithan İzsiz – İstanbul 3. Bölge 2’nci sıraBuğra Kavuncu – İstanbul 2. Bölge 1’inci sıraAhmet Eşref Fakıbaba – Ankara 1. Bölge 2’nci sıraKüşat Zorlu – Ankara 2. Bölge 2’nci sıraTurhan Çömez – Balıkesir 1’inci sıraAhmet Yetim – Şanlıurfa 1’inci sıraUğur Poyraz – Antalya 1’inci sıraÜnal Karaman – Konya 1’inci sıraGökhan Zan – Hatay 2’nci sıraÜmit Özlale – İzmir 2’nci sıraSevinç Atabay – Bursa 1’inci Bölge 2’nci sıraŞenol Sunat – Manisa 1’inci sıraİdris Naim Şahin – Ordu 1’inci sıraEdip Safter Gaydalı – Bitlis 1’inci sıraLütfullah Kayalar – Yozgat 1’inci sıraErhan Usta – Samsun 1’inci sıraBurhanettin Kocamaz – Mersin 1’inci sıraSelcan Taşçı – Tekirdağ 1’inci sıraTürker Yörükçüoğlu – Kırklareli 1’inci sıra

Ayrıntılar geliyor…

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

AKP milletvekili aday listesi belli oldu

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.